Сервіс

Наша компанія ТОВ «Реалтон» (м.Київ) забезпечує сервісне обслуговування аудіологічної техніки, отоларингологічного обладнання — від технічних консультацій до післягарантійного обслуговування по всій території України

Технічні консультації

Наші фахівці мають великий досвід роботи в даній області і завжди Вам запропонують саме ту медичну техніку, яка необхідна для вирішення Ваших завдань. Допоможуть створити комп’ютеризоване робоче місце аудіолога для дослідження слуху та підбору найсучасніших цифрових слухових апаратів і медичних приладів.

Установка устаткування, навчання персоналу

Ми встановлюємо аудіологічні прилади на робочому місці замовника, підключаємо їх до комп’ютера, встановлюємо необхідне програмне забезпечення та навчаємо ефективній роботі з обладнанням.

Можлива поставка імпортної аудіометричного кабіни. Якщо у замовника є звукоїзолірующая кабіна, ми можемо підключити до неї аудіометр з допомогою установки переговорного пристрою.

Гарантійне і післягарантійне обслуговування, ремонт

Наші фахівці забезпечать гарантійне та післягарантійне обслуговування медичного обладнання. Можемо поставити такі комплектуючі, як головні телефони, амбушюри і кабелі до них, енкодери, кісткові перетворювачі і т.д.

Запасні модулі та запчастини, яких на даний момент немає на складі, будуть доставлені протягом 30 днів.

Калібрування аудіометрів

Особливу увагу ми приділяємо калібруванню акустичних параметрів аудіометрів, імпедансметра і інший аудіологічної техніки. Для цього у нас є всі умови — і досвідчені фахівці, і необхідне обладнання.

Вихідні параметри поставляється і відремонтованого нами обладнання завжди відповідає міжнародним стандартам за вимірюваннями акустичних величин.