Про компанію

Офіс Maico Diagnostic у США, 1937

Офіс Maico Diagnostic у США, 1937

ТОВ «Реалтон» є офіційним представником в Україні одного з основних світових виробників аудіологічної техніки — фірми MAICO Diagnostics GmbH, Німеччина.
Medical Acoustic Instrument Company (пізніше скорочено MAICO) була заснована в Міннеаполісі, Штат Міннесота, США, Леландом А. Уотсоном в 1937. Перша продукція , що випускалася Уотсоном — були тестуючі системи для аудіології.
MAICO розробила перший інструмент для вимірювання слуху з «нульовим рівнем співвідношення», вперше зробивши можливим точне вимірювання втрат слуху. Оскільки наука аудіометрії бурхливо розвивалася, MAICO ріс, щоб задовольнити зрослі потреби фахівців.
Від скринінгових аудіометрів до складних діагностичних систем для глибокої експертизи, MAICO в тісній співпраці з медичними фахівцями розробляє професійне аудіологічне обладнання. Фактично, MAICO створив перший аудіометр, який був прийнятий Американською Медичною Асоціацією.

Офіс Maico Diagnostic у Німеччині

Офіс Maico Diagnostic у Німеччині

Сьогодні MAICO виробляє найкращі діагностичні системи для аудіології. MAICO аудіометри і імпедансметри можна знайти в школах, лікарнях, клініках і в різних галузях промисловості всіх видів у всьому світі. Молоді фахівці навчаються на обладнанні MAICO, і професіонали у всьому світі продовжують покладатися на продукти MAICO.

Щоб забезпечити зростаючі потреби світового ринку, MAICO використовує у своєму обладнанні останні технології і наукові розробки. Саме цим пояснюється широке розповсюдження продукції MAICO на світовому медичному ринку.

Фірма MAICO Diagnostics виробляє практично весь спектр аудіологічного устаткування — від скринінгових аудіометрів до діагностичних комплексів для реєстрації слухових викликаних потенціалів.

Офіс Maico Diagnostic у США, Міннесота

Офіс Maico Diagnostic у США, Міннесота

Вироби фірми MAICO Diagnostic відрізняють висока якість, зручність в роботі, наявність всіх необхідних для практичної роботи параметрів. При цьому ціни на прилади — одні з найнижчих серед усіх виробників аудіологічної техніки.

Наша компанія «Реалтон» спеціалізується на виробах медичної акустики і завжди забезпечить сервісне обслуговування і калібрування аудіологічної техніки, навчання персоналу замовника. У нас є для цього кваліфіковані фахівці і все необхідне обладнання.

 

 

Історія приладів MAICO

MAICO D-4

MAICO D-4

MAICO D-9

MAICO D-9

MAICO E-2

MAICO E-2

MAICO F-1

MAICO F-1

MAICO G-1

MAICO G-1

MAICO System2400

MAICO System2400